• Acana Free-Run Duck Ördekli Köpek Maması 2 Kg

Acana Free-Run Duck Ördekli Köpek Maması 2 Kg

ACANA Free-Run Duck %50 ördek ile sınırlı içerikli, tek, kolay sindirilebilir hayvansal protein içeren tüm ırk ve yaş evrelerinde beslenme hassasiyeti olan köpekler için ideal bir mamadır.
Ontario kırsalında serbest dolaşarak yetişen taze ördeğimiz et, organlar ve kıkırdak zengin besleyici WholePrey oranlarında gelerek doğal beslenmeyi sunarken içerisindeki taze armut, balkabağı ve kabak da sağlıklı bir sindirim sağlamaktadır.
Taze yöresel içeriklerle ödüllü NorthStar mutfaklarımızda hazırlanan ACANA Free-run Duck beslenme hassasiyeti olan ve zor yemek beğenen köpekler için idealdir. İçeriklerimizi okuyun siz de bize katılacaksınız!
NE KADAR ET?
Bitlki protein konsantresi içermeyen, ACANA Free-Run Duck %50 ördekle dolu.
NE KADAR TAZE ET?
ACANA Singles içindeki ördeğin yarısı çiğ diğer yarısı ise kurutulmuştur. Hepsi de insan tüketimine uygun olarak addedilen ördeklerden gelmektedir.
KANADA’NIN EN İYİ VE EN TAZE İÇERİKLERİ
ACANA Free-Run Duck bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, "insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.Taze ördek (%18), Ördek eti (%17), Bütün yeşil bezelye, Bütün kırmızı mercimek, taze ördek sakatatları (ciğer,yürek,böbrek) (%7), Ördek yağı (%6), Taze barlett armudu (%4), Bütün garbanzo nohutu, Bütün yeşil mercimek, Bütün sarı bezelye, Kurutulmuş ördek kıkırdağı (%2), Mercimek lifi, Deniz yosunu (%1.2) (saf ve sürdürülebilir DHA ve EPA kaynağı), Taze bal kabağı, Taze kabak, Kurtulmuş esmer su yosunu, Dondurularak-kurutulmuş ördek ciğeri (%0.1), salt, Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta, Hatmi kökü, Kuşburnu.Takviye : E Vitamini, Çinko, Bakır. Doğal olarak E vitamini ile korunmaktadır.
*** Ürünü kargodan teslim aldığınız anda ilgili Kargo kuryesi yanında paketi açıp kontrol ediniz. Hasar veya eksik içerik olmadığına kesinlikle emin olun eğer bir sorun varsa kargonuzu teslim almayıp mutlaka kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.
Hasar tutanağının olmadığı ve orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iade ve değişimi kabul edilemez.

Yorum Yap

Acana Free-Run Duck Ördekli Köpek Maması 2 Kg

  • Marka: Acana
  • Ürün Kodu: D1752
  • Stok Durumu: 38
  • 162,25 TL


  

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar

Profine Senior Hindili Köpek Maması 3 Kg

Profine Senior Hindili Köpek Maması 3 Kg

Profine Hindili Patatesli Yaşlı Kuru Köpek Maması 3 Kg İÇİNDEKİLER: Hindi, Tavuk Ciğe..

109,29 TL

Happy Dog Maxi Adult Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 4 Kg

Happy Dog Maxi Adult Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 4 Kg

Happy Dog Maxi Adult Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 4 Kg​   İri ırk k&oum..

116,71 TL

N&D LOW TAVUK & NAR ADULT MAXI 12 KG

N&D LOW TAVUK & NAR ADULT MAXI 12 KG

N&D LOW TAVUK & NAR ADULT MAXI 12 KGTavuk, kılçıksız buğday, yulaf ve nar. Yetişkin köpekler için fo..

362,79 TL


Popvitrin.com - Hesaplı Alışverişin Adresi