• Acana Heritage Grasslands Kuzu Etli Tahılsız Kedi Maması 1,8 Kg

Acana Grasslands Kuzu,ördek ve Balıklı Yetişkin Tahılsız Kedi Maması 1,8 Kg

 
Alberta’nın bereketli topraklarını yansıtan ACANA Grasslands, hepsi elimize her gün taze olarak geçen yerel kuzu, tane yumurta, canlı yakalanmış balık ve kemikleri alınmış ördek ile zenginleştirilmiştir.
ACANA‘nın taze etçeşitliliği kedinizin doğal besinini yansıtır ve New Brunswick ringasının cömertçe yapılan infüzyonları kedinizin sağlık durumunu en üst düzeyeçıkarır.
İstenmeyen karbonhidratları azaltmak için tahıl içermeyen ACANA, zengin ve doğal bir bitkisel gıda kaynağı olarak yerel meyve ve sebzeler içerir.
Kanada’nın en iyi ve en taze malzemelerinden ödüllü mutfaklarımızda hazırlanan ACANA, kedinizin veya yavru kedinizin mutlu, sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar
%65 ORANINDA KUZU,öRDEK, YUMURTA VE BALIK
 
 
En yüksek kalitedeki gıdanız, Tabiat Ana’nın kedinizin veya yavru kedinizin yemesini istediği besinleri taklit eder!
 
%65 oranında et ve balık ile zenginleştirilmiş ACANA Grasslands, kedinizin et ve proteinden zengin bir gıdaya yönelik geliştirdiği evrimsel adaptasyona uygundur, ayrıca taze etçeşitleri doğal besinin farklılığını ve tazeliğini yansıtır.
 
Alberta Kuzusu–çiftlikte yetiştirilir ve yerel Albertaçiftliklerinden taptaze olarak ulaştırılır
Canlı Yakalanmış Balık– kuzey Walleye yerel olarak avlanır ve taptaze olarak ulaştırılır
Kafessiz olarak yetiştirilen ördek– Kanadaördeğimiz kafessiz olarak yetiştirilir ve her gün taptaze olarak ulaştırılır
1. Kalite Yumurtalar– yerel prairie tarlalarından her gün taptaze ve sağlam olarak ulaştırılır
İnsan tüketimine elverişli olduğu kanıtlanan yerel içerik bileşenlerimiz gerçek anlamda tazedir– dolayısıyla asla donmuş değillerdir ve her gün koruyucu madde içermeksizin elimize ulaşırlar
TAZE YöRESEL MEYVE VE SEBZELER
 
 
ACANA Grasslands, bol güneş alan Okanagan vadisinden Kırmızı Enfes elmalar, yerel prairie tarlalarının kara topraklarından balkabağı, Burbank patatesleri ve ıspanak yaprakları gibi meyve ve sebzelerden tam tamına %35 oranında içerecekşekilde zenginleştirilmiştir. Hepsinden sağlığı ve bağışıklık sistemini en üst düzeyeçıkaracak güzellik fışkırır.
 
TAHILİÇERMEZ VE KARBONHİDRAT DEĞERİ DüŞüKTüR
 
 
Kedinizin doğal gıdasına uygun olacak şekilde zengin protein ve düşük miktarda karbonhidrat içeren ACANA Grasslands, pirinç ve mısır gibi glisemik değeri yüksek tahıllar içermez.
 
Uzun süredir obezite ve diyabet ile ilişkilendirilen glisemik değeri yüksek tahıllar,çabuk parçalanıp kedinizin kan şekerinde hızlı ve büyük bir artışa sebep olurlar.
 
Tahıl içermeyen ve karbonhidrat değeri düşük olan ACANA, kedinizin kan şekerinin uzun bir süre boyunca daha az oranda yükselmesini sağlar; böylelikle, sağlık durumunu en üst düzeyeçıkarmak için kedinin insüline karşı hassasiyeti faydalı olacak bir artış gösterir ve yağ depolaması azalır.
 
SAĞLIKLI DERİ VE TüY YAPISI
 
 
ACANA Grasslands‘in her zerresini; bağışıklık sistemi ile kedinizin sağlığı ve canlılığının belirtisi olan deri ve tüy yapısını güçlendirmesi için, canlı yakalanmış New Brunswick ringasından elde edilen, kaynağını denizlerden alan Omega 3 (DHA, EPA) ile doldurduk.
 
GELİŞMİŞ BAĞIŞIKLIK
 
 
Ardıç meyvesi, lavantaçiçeği, güneşte kurutulmuş yonca ve nane yaprağı gibi organik deniz sebzeleri ve bitkileri, metabolizmayı güçlendirirken, kedinizin sindirim sistemini besler ve kuvvetlendirir.*** Ürünü kargodan teslim aldığınız anda ilgili Kargo kuryesi yanında paketi açıp kontrol ediniz. Hasar veya eksik içerik olmadığına kesinlikle emin olun eğer bir sorun varsa kargonuzu teslim almayıp mutlaka kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.
Hasar tutanağının olmadığı ve orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iade ve değişimi kabul edilemez.

Yorum Yap

Acana Heritage Grasslands Kuzu Etli Tahılsız Kedi Maması 1,8 Kg

  • Marka: Acana
  • Ürün Kodu: D083
  • Stok Durumu: 38
  • 168,66 TL


  

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar

N&D TAVUK & NAR ADULT CAT 5 KG

N&D TAVUK & NAR ADULT CAT 5 KG

N&D TAVUK & NAR ADULT CAT 5 KG Tavuk, nar. Yetişkin kediler için formüle edilmiş tam mamadır. Taze ..

290,53 TL

Happy Cat Minkas Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg

Happy Cat Minkas Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg

Happy Cat Minkas Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg   Ham prot..

235,30 TL

Pro Plan Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 Kg

Pro Plan Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 Kg

Proplan Junior Chicken Rice Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 Kg Anne sütünde de yer a..

423,00 TL


Popvitrin.com - Hesaplı Alışverişin Adresi