• Jbl Novobıts Clıck 250Ml-110 G. Granül Yem
     
   
Diskus ve diğer zor beğenen tropik balıklar için granül yem
 • Basmalı kapaklı: 6 – 15cm arasındaki beş balık için bir kere basın.
 • Yüksek düzeyde astaxanthin ve doğal karotenoidler balığın rengini güçlendirir.
 • Suyu kirletmez, bulanıklık yaratmaz.
 • Click kapak altında tazeliği korumak için alüminyum folyo bulunmaktadır.
 • Antioksidan olarak doğal E ve dengeli C vitamini.
Bilgi : 
 • Click doz ayarlı kapak ile balıklarınıza verdiğiniz yeme elleriniz değmez! Genellikle verilen yemlere bulaşan bakteriler ellerinizden geçer ve bu bakteriler yemin kapak kısmında çoğalmaya başlar. Yaz aylarında çok sıcak olan yerlerde,besin üzerindeki bakterilerin sayısı daha fazla olur. Click kapak sayesinde tüm bu sorunlardan uzak durmuş olursunuz!
  • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
     Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
      Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
      Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
      Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
      Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
  Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi kobaylar balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                         Daha azına razı olmayın!

Yorum Yap

Jbl Novobıts Clıck 250Ml-110 G. Granül Yem

 • Marka: JBL
 • Ürün Kodu: P-112-30313
 • Stok Adedi: 182
 • 79,63 TL


  

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar

JBL SPIRULUNA 100 ML-16 g.

JBL SPIRULUNA 100 ML-16 g.

              Tatlı ve tuzlu suda alg ile beslenenler için özel pul yem % 40 oranında, prote..

46,83 TL

JBL SPIRULUNA 1L-160 g.

JBL SPIRULUNA 1L-160 g.

                 Tatlı ve tuzlu suda alg ile beslenenler için özel pul yem % 40 oranında, pr..

182,29 TL

Dajana Tablets Adhesive 3000Ml 1200 Gr

Dajana Tablets Adhesive 3000Ml 1200 Gr

Dajana Tablets Adhesive 3000Ml 1200 Gr..

793,75 TL


Popvitrin.com - Hesaplı Alışverişin Adresi