• Jbl Novogranocolor 250Ml-107 G. Granül Yem
                         Akvaryum balıkları için renkli granül yem
 • Click kapak ile doz kolayca ayarlanır.
 • 6 – 15cm arasındaki beş balık için bir kere basın.
 • Suda bulanıklık yaratmaz. Doğal ve dengeli protein/yağ içeriği ile suda çok az kirlenme yaratılır; güçlü ve sağlıklı bir gelişim sağlanır.
 • Özenle seçilen hammaddeler değerli karoteniodler ve Omega 3 yağ asitleri içermektedir, böylece mükemmel renkler elde edilir.
 • Click kapak altına alüminyum folyo koyularak tazelik garanti altına alınmıştır.
Bilgi : 
 • Yüksek ısıya maruz bırakılarak koruma altına alınmış granüller, yem içindeki bileşenlerin daha iyi sindirilmesini ve en iyi sindirimin yapılmasını sağlar.
  • Ana Besin :  Neon ve küçük tetra,Kongo tetra ve diğer büyük tetralar,Common half-beak,Cüce cichlid,Labirent Balığı,Atherine (Gökkuşağı balığı),Zebra Barbell ve küçük barbell,Shark Barbel ve büyük Barbell
  • Tamamlayıcı Besin : Discus Balığı,Doğu Afrika küçük hayvan yiyiciler ve etoburlar,Genç Balıklar
  • Arada bir Verilecek Besin : Yumurtlayan cyprinodont (killie),Canlı doğuran-yavrulayan cyprinodont
  • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
     Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
      Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
      Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
      Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
      Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
  Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi kobaylar balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                         Daha azına razı olmayın!

Yorum Yap

Jbl Novogranocolor 250Ml-107 G. Granül Yem

 • Marka: JBL
 • Ürün Kodu: P-112-30104
 • Stok Adedi: 75
 • 111,36 TL


  

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar

JBL NOVOSTICK XL 1L-390 g. ÇUBUK YEM

JBL NOVOSTICK XL 1L-390 g. ÇUBUK YEM

                                              Büyük cichlidler için Etobur büyük cichlidler için..

157,45 TL

JBL NOVOBEL 5.5 L-950 g. PUL YEM

JBL NOVOBEL 5.5 L-950 g. PUL YEM

                             Akvaryum balıkları için temel yem 3 ila 20 cm arasındaki balıklar..

407,55 TL

JBL NOVOBEL250ML-45 g. PUL YEM

JBL NOVOBEL250ML-45 g. PUL YEM

                                 Akvaryum balıkları için temel yem 3 ila 20 cm arasındaki balı..

57,93 TL


Popvitrin.com - Hesaplı Alışverişin Adresi