• Jbl Novogranovert Mını 100Ml-40G. Granül Yem Kapak
                                          Mini bitki yemi granülleri
 • Basmalı kutusuyla yeni başlayanlar bile doğru dozajda yem verebilirler. Bir basış 3-10 cm boyuncaki 5 balık için yeterlidir. Suda bulanıklık yaratmaz.
 • Tür özel beslenme ve sağlıklı bir sindirim sistemi için %79 bitki içeriği.
 • %5 spirulina algı ile dengeli belenme ve doğal renkler.
 • Ana Besin : Doğu Afrika yavru yiyiciler,Canlı doğuran-yavrulayan cyprinodont,
 • Tamamlayıcı Besin : Çoban Balığı ve Coolie çopraları,Japon balığı,Karışık japon balığı,Deniz balığı,Emici Ağızlı kedi balığı,Common half-beak
 • Arada bir Verilecek Besin : Neon ve küçük tetra,Kongo tetra ve diğer büyük tetralar,Labirent Balığı,Atherine (Gökkuşağı balığı),Zebra barbell ve küçük barbel,Shark barbel ve büyük barbell,genç balık
  • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
     Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
      Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
      Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
      Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
      Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
  Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi kobaylar balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                         Daha azına razı olmayın!

Yorum Yap

Jbl Novogranovert Mını 100Ml-40G. Granül Yem Kapak

 • Marka: JBL
 • Ürün Kodu: P-112-30096
 • Stok Adedi: 48
 • 75,91 TL


  

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar

Dajana Wafer Discs Mix Yem 80 Ml 25 Gr

Dajana Wafer Discs Mix Yem 80 Ml 25 Gr

Dajana Wafer Discs Mix Yem 80 Ml 25 Gr..

35,21 TL

JBL NOVOFECT 10.5 L 5880 g TABLET YEM

JBL NOVOFECT 10.5 L 5880 g TABLET YEM

                                           Sebze tabletleri Yem tabletleri akvaryumun camına y..

2.352,46 TL

Dajana Worms Tropical Pellets Soft 100 Ml 50 Gr

Dajana Worms Tropical Pellets Soft 100 Ml 50 Gr

Dajana Worms Tropical Pellets Soft 100 Ml 50 Gr..

81,16 TL


Popvitrin.com - Hesaplı Alışverişin Adresi