• Jbl Novovert 250Ml-40 G. Pul Yem
                             Otçul akvaryum balıkları için temel yem
 • Türe özel beslenme ve sağlıklı sindirim sistemi için %76 bitki içeriği ile pul yem.
 • %10 spirulina algı ile dengeli beslenme ve mükemmel renkler.
 • Dermatolojik açıdan test edilmiştir. Suda bulanıklanma yapmaz.
 • Çok ince öğütülmüş hammaddeler ile kolay sindirilir ve besleyicidir.
 • Doğal E Vitamini ve sabitlenmiş C Vitamini.
Bilgi :
 • Özellikle Poeciliidae gibi canlı doğuran otçullar için ana besin ve kılıç balığı gibi, lifleri (ve algları da) ineğin yaptığı gibi çok uzun süre sindiren, tatlı ve tuzlu sularda yaşayan diğer otçullar için de ek besin olarak özel üretilmiştir. Özel sindirim sistemleri nedeniyle bu balıklar zararlı ya da lif içermeyen bitkilerin hepsini sindiremezler. Ama doğada beslenirken bitki ve alg yiyen bu balıklar, bu bitkilerin ya da algların içinde beslenen küçük canlıları da yemektedirler. Yani otçulların besinleri yalnızca sebze liflerinden oluşmamaktadır!
  • Ana Besin : Doğu Afrika,Alg Yiyiciler,Canlı doğuran-Yavrulayan Cyprinodont
  • Tamamlayıcı Besin : Emici Ağızlı Kedi Balığı,Shark Barbell ve Büyük Barbell,Japon Balığı,Karışık Japon Balığı,Deniz Balığı
  • Arada Bir Verilecek Besin :Neon ve Küçük Tetra,Kongo tetra ve diğer büyük tetralar,Common Half-beak,Labirent Balığı,Atherine (Gökkuşağı Balığı),Zebra Barbell ve Küçük Barbell,Genç Balık
  • JBL Balık Yemleri - Dünya Çapındaki En Üst Kalite
     Özel Seçilmiş Hammaddeler : Kılçıktan Kaynaklanan yüksek düzeyde fosfat içeren yüksek düzeyde fosfat içeren büyük miktarda balık artığıyla üretilen ucuz balık unu yerine,JBL artık ve ucuz balık unu içermeyen saf balık proteini kullanır.Ancak,o zaman fosfat seviyelerini düşük ve kesinlikle dengelenmiş şekilde tutabilmek için mineral kaynağı olarak dikkatlice ölçülmüş miktarda kılçık unu proteine eklenir.
      Balık Irklarını Korur : JBL balık yemlerini üretmek için bir tane bile balık yakalamaz!Biz sadece balık filetosu üretiminden arta kalan balık parçalarını kullanırız ve prensibimiz şudur : büyük filetolar insanlar için,küçük filetolarsa akvaryum balıklarımız için!Bu şekilde hem yüksek  fosfat içeren balık unu kullanımını engellemiş,hem de yüksek kaliteli saf balık proteini kullanmış oluruz.Sırası gelmişken,balık işleme prosedürü Güney Fransa'da yapılmaktadır.JBL,nesli tehdit altında olan balık ırklarından bütün halde balık alıp işlemeyi reddeder. 
      Geniş İçerik Çeşidi : Kimin Buzdolabında 54 farklı donmuş ya da canlı gıda çeşidi bulunur?Örneğin JBL NovaBel temel yemi toplamda 54 farklı doğal hammadde içeren,7 ayrı pul (flake) içermektedir.Balıklar vahşi hayatta bu çeşitlere alışıktırlar ve akvaryumda daha azını almamalıdırlar!
      Modern ve Hassas Üretim : JBL en yeni üretim tesislerine milyonlarca Euro yatırım yapmıştır ve bu sayede pul yemler ve granüller,tabletler ve çubuklar üretim aşamasında değerli içeriklerini asla kaybetmez.15.000 kilogramlık tamburda (silindirde) pul yemler toplanır ve üretimin hemen ardından hava geçirmez kazanlarda mühürlenmiş bir şekilde saklanır.Bu da vitaminlerin korunmasını sağlar.
      Yüksek kaliteli paketleme ve sızdırmazlık : Hiç yem kutularımızı kapatan herhangi bir JBL folyo kapağını yırtmayı denediniz mi?O zaman bunun neredeyse imkansız olduğunu biliyorsunuzdur!Burada da JBL en üst kalitede malzemelere yatırım yapmıştır ve bu sayede kapalı kutular içerisindeki yüksek yem kalitesi uzun bir süre garantilenmektedir.Kutuların kendisi de yemleri ışık ve havadan koruyacak yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.
  Laboratuarda ve doğada yapılan araştırmalar : Vahşi yaşamdaki en iyi kobaylar balıklardır!Bu nedenle JBL,ürün geliştirme esnasında düzenlenmekte olan araştırma gezilerinde yem prototipleri ile yapmış olduğu yemleme denemelerinin sonuçlarını araştırmalarına dahil eder.Bu sonuçlar da JBL yemlerinin yüksek düzeyde benimsenmesidir.
                                                         Daha azına razı olmayın!

Yorum Yap

Jbl Novovert 250Ml-40 G. Pul Yem

 • Marka: JBL
 • Ürün Kodu: P-112-30195
 • Stok Adedi: 64
 • 73,49 TL


  

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar

PETS FAMILIY RENK YEMİ   500 ML

PETS FAMILIY RENK YEMİ 500 ML

             Pets Family COLOUR ENHANCER FOOD 500 ml                                   Pul Formda B..

18,28 TL

Dajana Wafer Discs Mix Yem 80 Ml 25 Gr

Dajana Wafer Discs Mix Yem 80 Ml 25 Gr

Dajana Wafer Discs Mix Yem 80 Ml 25 Gr..

53,96 TL

JBL NOVOPLECO 5.5L-2900 g. CİPS YEM

JBL NOVOPLECO 5.5L-2900 g. CİPS YEM

                         Vatoz balıkları için ağaç içeren alg tanecikleri Otobur vatoz balıkla..

939,76 TL


Popvitrin.com - Hesaplı Alışverişin Adresi