• BUFF iPhone X Air Hybrid Kılıf Crystall Clear

BUFF iPhone X Air Hybrid Kılıf

Sektörün lider markaları arasında yer alan BUFF eşsiz tasarımı ve dizaynı, mükemmel darbe önleyici materyali, inceliği ve göz alıcı renkleri ile şimdi satışta. Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size BUFF markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.

Koruma Boşluğu

1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 8 ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere - çizilmere karşı korumaya yardımcı olur. 0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesini engellemeye yardımcı olur.
Bu kılıfın, telefonun ön yüzü aşağı bakacak şekilde iPhone X'in ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır. Bu, iPhone X'izin ekranında istenmeyen herhangi bir çizik ve kir oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Uzun Ömürlü Koruma

Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir.
Buff'ın her Air Hybrid kılıfı, iPhone X için uzun süreli koruma sağlayan bir şeffaf kılıftan, daha şeffaf ve korumaya yardımcı olan özel, güçlü ve dayanıklı bir Polikarbon - TPU malzemeden yapılır.

Tutuş Kolaylığı

Kullanılan malzeme ekstra tutuş için kasaya kaymaz bir kaplama sunar. Arka kısımda kullanılan benzersiz Polikarbon malzemesi, cihazınızı düşürme şansınızı en aza indirgemek için telefonunuz için ekstra bir tutuş sağlayan kaymaz bir kaplama özelliğine sahiptir.

Yorum Yap

BUFF iPhone X Air Hybrid Kılıf Crystall Clear

  • Marka: Buff Case
  • Barkod: 8809349080955
  • Ürün Kodu: 2044959991-1175477851
  • Stok Durumu: 5
  • 101,61 TL


  

Bu Ürüne Bakanlar, Bunlara da Baktılar

SU ALTI ÇEKİM KILIFI
360 DERECE TAM KORUMALI MIKNATISLI KILIF SAMSUNG S10 LİTE

360 DERECE TAM KORUMALI MIKNATISLI KILIF SAMSUNG S10 LİTE

360 DERECETAM KORUMALI MIKNATISLI KILIF SAMSUNG S10 LİTE KILIF​ - Kenar kısımlar metal, arka kısım ş..

63,12 TL

VRSDESIGN iPhone 7 High Pro Shield Series Kılıf Deep Blue