Sıkça Sorulan Sorular


Üye olmak ücretli midir?

Mağazamıza üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

 

Üye olmadan alışveriş yapmak mümkün mü?

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmez. Misafir alışverişi seçeneği ile üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz.

 

Telefon bilgisi neden isteniyor?

Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcıların sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemlerde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla şüphelenilen siparişler için telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Ayrıca kargo firmasının adres sorunları gibi durumlarda, sizinle irtibata geçilebilmesi için, üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartınızı aramaktayız.

 

Alışveriş sepeti nedir?

İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde bulunan ürünlere; ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?

Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp ' Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.

Ya da üst kategori menüsünden ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Sayfamız tasarım esnasında marka, parça sayısı,özellik kategori ve tema dikkate alınarak özenle hazırlanmıştır.

 

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Sayfamızda siparişleriniz banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri ile alınmaktadır.

Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapınız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. E-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşterileri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

 

Yaptığım alışverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Siparişini verdiğiniz ve ödemesi yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo ile yapılmaktadır.

 

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Sayfamızdan banka havalesi ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. popvitrin.com'da yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. popvitrin.com 256 bit'lik SSL güvenlik sertifikası (Secure Socket Layer) ile korunmaktadır ve kredi kartı numaranızı sizin dışında kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.


İyi alışverişler dileriz...